IMG_8797Jaka może być najlepsza rekomendacja dla stroju malucha? Oczywiście zadowolenie głównego zainteresowanego! 🙂 Kostek, od kiedy miał okazję po raz pierwszy wskoczyć w ubrania streetwearowe marki „Z metra cięte” – kompletnie nie chce z nich wyjść. Mógłby w nich śmigać na okrągło.

Ale wiecie co? Zupełnie mnie to nie dziwi. Są przyjemne w dotyku, wygodne i nie krępujące ruchów. Zdecydowanie wyrażają też jego wyjątkową ekspresję!

„Z metra cięte” to brand, który stawia na alternatywną modę dla dzieci. Nie znajdziecie tu odzieży przesłodzonej i infantylnej. Przodują monochromatyczne kolory i najmodniejsze printy oraz proste ale interesujące formy jak np. skośne cięcia.

Doskonały koncept na współgrające ze sobą elementy poszczególnych kolekcji sprawia, że co by szkrab sobie do ubrania nie wybrał – zawsze wszystko pasuje. Ale przecież o to chodzi by w modzie w wersji street stawiać na dowolność i możliwość interpretacji. Dzieci mają do tego prawo!

 

IMG_1700Z pełnym przekonaniem polecamy Wam osobiste spotkanie z marką „Z metra cięte”. Te ręcznie szyte ubrania dla najmłodszych wykonane są z najwyższą starannością, z doskonałych jakościowo tkanin i w wyjątkowym, pełnym zamysłu stylu.

Stawiając na większe rozmiary, co nadaje stylóweczkom dodatkowego streetwearowego uroku – posłużą dłuższy czas. Do tego są naprawdę atrakcyjne cenowo! Zapamiętajcie adres www.zmetracietekids.pl Jestem przekonana, że zawitacie pod niego niejednokrotnie.

 

szaro białaDSC_0262 DSC_0282 DSC_0293 DSC_0295 DSC_0310 DSC_0314 DSC_0335 DSC_0353

 

Pin It