Uff! My już po wakacjach! Przyznam, że na samym początku lata – odpuściliśmy sobie kompletowanie wyprawki. Potem z kolei wpadliśmy w pętlę bliższych i dalszych wyjazdów i tak do rozpoczęcia roku szkolnego zostały już tylko dwa tygodnie!

Wyprawka do szkoły? Pełen Loozz!

Jednak spokojnie! Ze wszystkim zdążymy! O ile rok temu, gdy mój smyk rozpoczynał swoją przygodę ze szkołą – priorytetem było trzymanie się listy akcesoriów – teraz skupiam się już nie tylko na zapewnieniu uczniowi niezbędników! 10 miesięcy nauki to sporo! W tym szalonym okresie przybory szkolne dla dziecka wymienialiśmy i uzupełnialiśmy nie raz, nie dwa! Pękające śniadaniówki, rozsypujące się piórniki, łamiące się kredki – takie tematy w czasie nauki są na porządku dziennym!

Loozz i St. Majewski!

W regularnym poszukiwaniu przyborów szkolnych idealnych – trafiliśmy na markę St.Majewski. To polska firma z wieloletnią tradycją, której początki sięgają aż 1889 roku! Pierwsza fabryka ołówków w Królestwie Polskim – to brzmi dumnie! I powiem Wam szczerze, że w produktach plastycznych St. Majewski – ogromne doświadczenie daje o sobie znać! Nie tylko ołówki, ale też rozmaite rodzaje kredek (pastele, kredki w sztyfcie), flamastry (artystyczne, wymazywalne) a także farby czy plastelina – nie zawodzą! Intensywne kolory w bogatej palecie, komfort użytkowania, ciekawe rozwiązania i interesujący styl – to tylko niektóre z cech przyborów polskiej marki St. Majewski, idealnych do kreatywnej pracy na lekcjach!przybory szkolne loozz

przybory szkolne loozz

Na uwagę zasługują też zasadnicze elementy ekwipunku ucznia, jak piórnik czy modny plecak Loozz! Rewelacyjny, wpisany we współczesne trendy design, a także bezkonkurencyjna jakość wyróżniają te produkty. Trzykomorowy plecak, na który postawiliśmy w tym roku jest praktyczny, wodoodporny, zaprojektowany w ergonomiczny sposób. I co ważne – pozytywnie zaopiniowany przez Instytut Matki i Dziecka!

przybory szkolne loozz

Produkty Loozz, a także St. Majewski kupicie teraz w sieci sklepów Biedronka! A co to oznacza? Że tegoroczne kolekcje znajdziecie tam w mega atrakcyjnych cenach! Spieszcie się na zakupy! To już ostatni tydzień, w którym plastyczne przybory szkolne St. Majewski, a także plecaki i saszetki od Loozz – będą tam dostępne!

Pin It