Czy wiecie, że pozostał już tylko miesiąc do świąt? Sama nie wiem kiedy to zleciało. Jeszcze przed momentem, w czasie, w którym znosiliśmy do domu kilogramy kasztanów, irytowałam się widząc na sklepowych półkach świąteczne produkty, a już powoli sama przechodzę coroczną transformację. Rośnie mi brzuch, długa broda… po prostu niczym w świątecznej komedii familijnej przybieram rolę Mikołaja. 😉 A tak na serio – tajne misje zakupowe są in progress, a górna półka na tyłach garderoby pełni funkcję makiety. Czyli wiadomo – ciuchy z przodu robią „scenerię”, że niby wszystko jest jak zwykle a za nimi… Eldorado! (Mam cichą nadzieję, że mój mąż tego nie czyta) 😉

Jednym z prezentów jaki udało mi się już przygotować jest fotokalendarz z empikfoto.pl. Jest upominkiem „jawnym” i wyjątkowym, bo o naszej trójce i dla naszej trójki. Będzie odmierzał nam – mam nadzieję – dobry czas w nowym roku i miejscu, pełnym nowej energii i możliwości.

Fotokalendarz zaprojektowałam samodzielnie na http://www.empikfoto.pl/oferta,kalendarze.html. Z kilkudziesięciu – wybrałam minimalistyczny, a zarazem modernistyczny szablon wpisujący się w nasz lifestyle. Nie mogło w nim zabraknąć miejsca na notatki, bo jesteśmy rodziną u której sporo się dzieje.

Nim poznałam ofertę empik.com- stawiałam na kalendarze z reprodukcjami obrazów mojego ukochanego malarza, ale wobec wielkich zmian, jakie zachodzą w naszym życiu – zmieniam też swoje przyzwyczajenie. Nie wspominając o tym, że moje chłopaki tak mocno jak ja do sztuki epoki surrealizmu nie lgną 😉 A jednak wspomniałam…!

W każdym razie teraz, gdy zerknę na datę o poranku – złapię trochę motywacji. Bo kalendarz opatrzyłam inspirującymi myślami i cytatami. Zaznaczyłam też nasze najważniejsze daty. Wprawdzie i tak o nich pamiętam, to jednak miło będzie spojrzeć na serducho bijące z kartki w dniu naszej rocznicy. Są sfery, w których bywam sentymentalna 😉

Fotokalndarz z empikfoto.pl to idealny pomysł na świąteczny prezent i trzy takie prezenty mam też dla Was. Śledźcie nasz fanpejdż! Niezależnie czy podarujecie go sobie i swoim domownikom, najbliższej rodzinie czy przyjaciołom – gwarantujemy, że będziecie zadowoleni.

DSC_1033DSC_0943DSC_1040DSC_1036DSC_1042DSC_0972DSC_0988DSC_1046DSC_1004DSC_1022

Commercial photography

fotoprezenty 2

Pin It