http://oliwia-poznaje-swiat.blogspot.com

„Blog powstał ponad rok temu, kiedy to wpadłam na pomysł, by uwiecznić piękne chwile Oliwii poprzez zapiski, a także poprzez zdjęcia. Jako że lubię wchodzić na blogi modowe, postanowiłam, żeby nasz blog poświęcić tej tematyce. Znajdziecie u nas stylizacje najróżniejsze: od eleganckich sukienek i pantofelków, po sportowe dresy z trampkami. Chcę również pokazać, że wcale nie trzeba dużo wydać, by ubrać dziecko modnie. Wystarczy odrobina wyobraźni i dobrego pomysłu, by stworzyć udaną stylizację. Dużo ubrań mamy z popularnych siecówek, część z polskich firm hand-made, ale wiele z nich jest zakupiona w Second Handach, które wbrew obiegowej opinii, mają naprawdę ładne rzeczy, w dobrym stanie (ba! nawet z metkami!) i z drogich firm.
Mimo, iż posty pojawiają się rzadko, ze względu na moje studia, a co za tym idzie, kompletnym brakiem czasu, staram się przynajmniej raz w miesiącu dodać jakąś notkę i zdjęcia. Chcę, by Oliwia miała na przyszłość cudowną pamiątkę.
Zapraszam serdecznie, na zdjęcia z nowymi stylizacjami i posty z perypetiami dnia codziennego, przemyśleniami i opiniami. :)”

2082 2160 2458 2476 IMG_8734-001

Pin It