Nowa kolekcja NOBONU to kwintesencja lekkości i wygody. W wiosennej propozycji znalazły się delikatne lny, cienkie dzianiny i inne naturalne materiały. NOBONU stawia na proste formy, dużą wygodę i nietuzinkowe kolory. Kolekcja zachwyca jakością i pozytywną energią. Dedykowana jest dla dzieci i ich mam.

_DSC0163

Przeproszenie się z różem

Wakacje w ukochanej Hiszpanii. Dzieci biegające boso po plaży, radosne i szczęśliwe. Wygodne, luźne, niekrępujące ruchów ubrania ze szlachetnej tkaniny, a w chłodny wieczór obowiązkowo szal, zarówno dla małych jak i dużych. Ta romantyczna wizja towarzyszyła projektantce w procesie tworzenia nowej kolekcji NOBONU. – Zawsze byłam zakochana w czerni, ale rok temu urodziła się moja córeczka, wtedy właśnie przeprosiłam się z kolorami. Zaczęłam ją sobie wyobrażać w przydymionych beżach, pudrowym różu i bieli. Stąd tyle kolorów w tym sezonie. Tę kolekcję dedykuję właśnie jej – tłumaczy Samia Krajewska, właścicielka marki NOBONU.

dzidzia2 (2)

 

Powrót do lnu

Specjalnie na potrzeby kolekcji NOBONU wyprodukowano len z bardzo delikatnej przędzy. Dzięki dodatkowemu procesowi zmiękczania, uzyskano materiał lekko gnieciony, miękki i przyjemny w kontakcie ze skórą. Obok lnu nie zabrakło też organicznej bawełny, do której projektantka jest niezmiennie przywiązana od kilku sezonów.

 

Wszystkie dotychczasowe kolekcje można określić trzema słowami, z którymi marka Nobonu identyfikuje się od początku powstania – „minimal, oversize & black”.

_DSC0050

IMG_1072

 

KOLEKCJA DOSTĘPNA JEST W SKLEPACH INTERNETOWYCH I STACJONARNYCH:

MOFFLO www.mofflo.pl

BANANAZ www.bananaz.pl

Pin It