Najwięcej wspomnień staram się kolekcjonować w mojej pamięci. Jako mama, próbuję zachować w sercu piękne chwile spędzone z dzieckiem. Bo nie da się włożyć do szufladki zapachów czy dotyku małej rączki. W albumie czy na ścianie można jednak mieć zdjęcia, które będą przypominać wyjątkowe momenty. Zawsze wtedy, gdy zawiedzie pamięć, albo, gdy będziemy chcieli podzielić się wspomnieniami z innymi.

To co najwspanialsze – to chwile. Dlatego jestem fanką niestylizowanych i nieustawianych fotek, które mogę zrobić z telefonu, tu i teraz, bez noszenia ze sobą ciężkiego aparatu. Wtedy, gdy całą rodziną i z psem idziemy na spacer, bez zbędnego pozowania. Dlatego bardzo przypadła mi do gustu oferta Myselfbook. Dla naszej rodziny na dziś i dla mojego synka na przyszłość – stworzyłam przepiękny album InstaGlam ze zdjęciami, które robię spontanicznie i wrzucam na konto Instagram.

W prosty sposób, za pomocą specjalnego edytora – połączyłam się z moim profilem i wybrałam ulubione zdjęcia, ale też sentencje i memy. Chwilę później cieszyłam się fantastyczną pamiątką, w ładnej, wybranej przeze mnie oprawie. Genialny album, który zajmuje teraz specjalne miejsce w naszym domu oglądają wszyscy nasi goście – zachwycając się doskonałą jakością zdjęć, ich kolorom i pomysłem na niebanalny zbiór fotek.

A i ja, popijając codzienną popołudniową kawę, często biorę nasz piękny album do ręki, delektując się zapachem i smakiem świeżo zaparzonej kawy i wspaniałymi momentami, które chcę zapamiętać na zawsze.

Więcej o mnie: www.grazine.pl

IMG_3895[1]IMG_3969[1]IMG_3972[1]

Pin It