Ubrania w stylu boho coraz częściej goszczą nie tylko w plenerze, pięknych okolicznościach przyrody, ale podbijają również obszary miejskie. Długie, zwiewne spódnice, kwiaty w rozpuszczonych rozwianych włosach, jeansowe dodatki , rzemyki i kamyki jako biżuteria – właśnie taki styl coraz częściej widujemy na ulicach wielkich miast.

Moda ta obowiązuje nie tylko w obrębie odzieży dla dorosłych, ale również dzieci. Długie spódniczki dla dziewczynek skradły serca mam oraz ich córek! <3

Bohemian Youngster!

Świat mody dziecięcej oszalał na punkcie spódnic maxi i stylu boho dla dzieci. Polski rynek odzieży dziecięcej szybko zareagował na tę potrzebę.

Blisko 2 lata temu pojawiła się marka Bohemian Youngsterktóra tworzy ubrania dla dzieci będące esencją stylu boho. W ich ofercie znajdują się długie, zwiewne spódnice maxi oraz midi w barwach natury, oversizowe bluzy czy luźne, eteryczne koszulki.

dzieciole blog

Bohemian Youngster

Marka odzieżowa istnieje od  niedawna, ale już podbiła serca małych fashionistek. Właścicielki marki same mówią, że szukały czegoś w tym stylu dla swoich córek a znalezienie ubrań odpowiadających ich potrzebom okazało się niemożliwe – dlatego stworzyły markę Bohemian Youngster, która okazała się nie tylko marką modową, ale marką powstałą z miłości do natury, szacunku do przyrody oraz pragnienia wolności. Dziewczyny regularnie prowadzą blog parentigowy, na którym możemy bliżej poznać je same oraz ich światopogląd. Piszą o tym co je interesuje, o tym jak wychowują swoje dzieci i o tym co aktualnie w trawie piszczy – o stylu boho i aktualnych sprawach dotyczących dzieci. Ich marzeniem jest stworzenie nie tylko produktu ale społeczności dzieci kochających i szanujących naturę oraz  żyjących w duchu BOHO.

Boho w mieście.

Niejednokrotnie stylizacje BOHO pojawiają się na ulicach wielkich miast. Stanowią wspaniały kontrast dla wiecznie zabieganego miasta – korporacyjnych jednakowych nudnych garniturów, garsonek, teczek i laptopów. Dają powiew świeżego modowego powietrza – lekkość, zwiewność i wolność.

Ciepłe, łagodne barwy natury w połączeniu z naturalnymi, delikatnymi tkaninami dają połączenie któremu naprawdę ciężko się oprzeć.

Bohemian Youngster prezentuje odzież dla dziewczynek nie bojących się wyzwań – aktywnych, ciekawych świata i odważnych. Eksplorujących zarówno świat przyrody, jak i tereny miejskich placów zabaw, ulic i podwórek.

Spódniczki maxi w stylu BOHO  wspaniale prezentują się podczas przeróżnych okoliczności – poczynając od pobytu na plaży, poprzez spacer ulicami wielkiego miasta, a kończąc na przyjęciu weselnym czy oficjalnej uroczystości np. szkolnej.

Bohemian Youngster

Bohemian Youngster

Pin It