Która dziewczynka nie kocha lalek? Która nie uwielbia przebieranek? Od teraz każda z nich będzie mogła mieć świetnie wystylizowaną modeleczkę zawsze przy sobie. A właściwie na sobie. Ale to nie wszystko! To dziecko zadecyduje w jaką odzież ubierze modelkę z T-shirta lub longsleeve!

a000827_34Przełomowa propozycja nowej marki Milulu zachwyca kreatywnym konceptem i wprowadza na rynek mody dziecięcej zupełnie nową jakość. Tutaj ubranie pełni nie tylko rolę funkcjonalną i podkreśla ekspresję małej właścicielki, ale pozwala też na kreatywną zabawę w projektowanie.

Sama idea powstała już w 2013 roku i od tej pory designerzy pracowali nad ostatecznym projektem interaktywnych ubrań. Tak powstały wyjątkowe koszulki Milulu, które za każdym razem mogą wyglądać inaczej!

Jak to działa?

  • Wchodzicie na stronę www.milulu.pl
  • Wybieracie model bluzki (T-shirt lub longsleeve), kolor i modelkę – blond piękność Amaris lub stylową Valentinę, a także rozmiar.
  • A następnie rozpoczyna się zabawa i dobieranie strojów w Mini Kolekcji, których jest 30! Ubrania dla interaktywnych modelek są limitowane!

Poza wyjątkowo pomysłowymi ubraniami dla małych fashionistek możecie spodziewać się także doskonałej jakości przejawiającej się w wysokogatunkowych tkaninach i dbałości o detale. Koszulki Milulu z pewnością przypadną do gustu wymagającym rodzicom stawiającym na komfort maluchów i aktywnym dziewczynkom uwielbiającym modę i samodzielnie zaskakujące połączenia. W ofercie sklepu znajdziecie również propozycję dla chłopców – model z uroczym Miśkiem.

Pin It