Jeśli w swoich wyborach kierujecie się najwyższą jakością – z pewnością nie mogliście nie zauważyć nowej, topowej marki na Polskim rynku!

Marka Kanz! Choć w Polsce od niedawna, to jednak jest to brand z aż 65-letnią tradycją! Nie bez kozery ta kultowa niemiecka firma odzieżowa stworzona dla dzieci i na rzecz ich potrzeb – związała się z rzetelnym i wyłącznym dystrybutorem Hurtimex S.A. Ten również działa w branży mody dziecięcej od 25 lat, a znacie go między innymi jako producenta odzieży TUP TUP.

Dziś Kanz, to nie tylko 25 sklepów stacjonarnych w Polsce, ale również nowy sklep internetowy www.kanz.pl. Oferuje stylową odzież dziecięcą zarówno dla niemowląt, przedszkolaków jak i starszaków. Można tu znaleźć duże kolekcje (400 modeli na sezon) ubranek eleganckich i casualowych, nadających nieoficjalnemu wyglądowi modnych maluchów pewnej dozy elegancji. Tego typu ubrania dla dziewczynek i chłopców świetnie spisują się zarówno podczas specjalnych okazji jak świąteczny obiad u dziadków. Doskonale sprawdzają się również na co dzień – w przedszkolu, podczas zajęć dodatkowych czy w trakcie swobodnych zabaw z rówieśnikami.

Niech Was jednak nie zwiedzie słowo „elegancja”, choć trzeba przyznać, że marka stawia na precyzyjne wykończenia ubrań i świetnie dobrane detale! Ogromne doświadczenie w projektowaniu odzieży dziecięcej przez niemieckich i włoskich designerów sprawia, że w Kanz Polska odnajdziecie nie tylko odzież o wysokiej jakości. Ubrania te wpisują się w najnowsze trendy mody dziecięcej.

Kanz proponuje odzież wygodną, praktyczną i idealnie dopasowaną do potrzeb najmłodszych. To właśnie połączenie wszystkiego co najlepsze sprawia, że marka ta jest czołowym kreatorem mody dziecięcej w Europie! Polecamy!

image021 image027 image031 image032 image033

image004 image007 image009 image012 image014 image019image005_korimage013

Pin It