Blog Dzieciole – Kids Street Fashion i Maeve zapraszają do wspólnej zabawy! Twoje dziecko może zostać nową twarzą Dziecioli, a jednocześnie wygrać stylóweczkę przygotowaną dla zwycięzcy przez Maeve – Deignesrka Odzież Dziecięca. Zapoznaj się z zasadami i weź udział w konkursie!

Do wygrania:

* Publikacja zgłoszonego zdjęcia jako reprezentacyjne zdjęcie profilowe bloga Dzieciole – Kids Street Fashion na FB na okres min. 1-go miesiąca.

* Stylóweczka dla zwycięzcy od Maeve – Designerska Odzież Dziecięca

Zasady:

* Zapoznaj się z poniższym Regulaminem

* Polub Strony Maeve i Dzieciole na FB

* Udostępnij post konkursowy

* Na adres modnekonkursy@gmail.com wyślij zdjęcie dziecka, które chcesz zgłosić do konkursu.

Regulamin konkursu

* Organizatorami konkursu są Dzieciole – Kids Street Fashion i Maeve

* Konkurs składa się z dwóch etapów:

1. Do dnia 17.02.2016 włącznie <zmiana: 21.02.2016>, na adres mailowy modnekonkursy@gmail.com należy zgłaszać zdjęcia konkursowe. Jedno dziecko – jedno zdjęcie.

2. Od początku trwania konkursu do dnia 21.02.2016 <zmiana: 24.02.2016> będziemy publikować WYBRANE zdjęcia na fanpejdżu bloga dzieciole. Liczy się „to coś” ale również jakość fotek.

3. Ostateczny rezultat zabawy zostanie ogłoszony dnia 22.02.2016 <zmiana: 24.02.16 o godzinie 21:30> na fanpejdżu bloga dzieciole.

4. Regulamin może ulec zmianom w przypadku zajścia takiej potrzeby.

UWAGA! Lajki zebrane pod zdjęciami będą brane pod uwagę ale nie są kryterium decydującym. Wybór szczęśliwca należy do nas!

* Konkurs ma charakter otwarty, jest bezpłatny.

* Wysyłając zdjęcie obowiązują zasady Regulaminu Bloga Dzieciole – tu można go sobie przypomnieć.

* Informacje dodatkowe:

A. Wybór zdjęć, które przejdą do drugiego etapu zabawy będzie subiektywny. Nie przewidujemy stosowania specjalnych kryteriów, zależy nam na tym, by zdjęcie dobrze prezentowało się w naszym profilu, by miało w sobie „to coś”.

 

Najważniejsza jest dobra zabawa!

Pin It