Wybraliśmy już nową twarz i chwilowo nie poszukujemy, aczkolwiek 4 edycja zabawy już w planach!

3 edycja poszukiwań cieszyła się tak ogromną popularnością, że postanowiliśmy kontynuować publikowanie wybranych zdjęć – z konkursu właściwego. Również tych, które będziecie wysyłać na adres: modnekonkursy@gmail.com do dnia 20.03.2016. Wszystkie zdjęcia opublikowane do tej pory w ramach naszej zabawy jak również te, które dopiero będą publikowane mają szansę na zdobycie nagrody ciuszkowej od dzieciole.com. 🙂 Zdjęcia wysłane po 20.03.29016 nie będą brane pod uwagę.

Regulamin – EPILOG! Obowiązujący od 4.03.2016

 

Do wygrania:

* Stylóweczka dla zwycięzcy od Dzieciole.com

 

Zasady:

* Zapoznaj się z poniższym Regulaminem

* Polub Dzieciole na FB

* Udostępnij post konkursowy jeśli dołączasz do zabawy

* Na adres modnekonkursy@gmail.com wyślij zdjęcie dziecka, które chcesz zgłosić do konkursu. W zabawie biorą udział również zdjęcia nadesłane w edycji właściwej. Również te, które były już publikowane.

Jeśli wysłałeś/aś już zdjęcie do 3 edycji zabawy – możesz zgłosić kolejne, jednak jego ewentualna publikacja możliwa będzie jedynie w czasie – po zakończeniu publikowania zdjęć osób zgłaszających po raz pierwszy i tych zgłoszonych w 3 edycji zabawy. Nie wiemy ile tego „czasu” będzie.

 

Regulamin konkursu:

* Organizatorami konkursu są Dzieciole

Na adres modnekonkursy@gmail.com można zgłaszać zdjęcia konkursowe. Jedno dziecko – jedno zdjęcie. Dodatkowo w zabawie udział biorą wszystkie fotki opublikowane i przesłane w ramach właściwej części konkursu.

1. Będziemy publikować WYBRANE zdjęcia na fanpejdżu bloga Dzieciole.com. Liczy się „to coś” ale również jakość fotek.

2. Rezultat Epilogu zostanie ogłoszony dnia 31.03.2016

3. Regulamin może ulec zmianom w przypadku zajścia takiej potrzeby.

 

UWAGA! Lajki zebrane pod zdjęciami będą brane pod uwagę ale nie są kryterium decydującym. Wybór szczęśliwca należy do nas!

* Konkurs ma charakter otwarty, jest bezpłatny.

* Wysyłając zdjęcie obowiązują zasady Regulaminu Bloga Dzieciole – tu można go sobie przypomnieć.

* Informacje dodatkowe:

A. Wybór zdjęć, które przejdą do drugiego etapu zabawy będzie subiektywny. Nie przewidujemy stosowania specjalnych kryteriów, zależy nam na tym, by zdjęcie miało w sobie „to coś”.

Najważniejsza jest dobra zabawa!

UWAGA!!!

  • nie wysyłajcie kilku maili z tym samym zdjęciem,
  • prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – nie jesteśmy w stanie i nie będziemy odpowiadać na pytania – kiedy i czy zdjęcia będą publikowane.
Pin It