Absolutnie urocza, zaskakująca i cudna! Taka jest najnowsza Kolekcja FALL/WINTER 2017 KID’s By VOGA Italia! Marka, której niebanalne, modne ubrania dla dzieci dostępne są w ilościach hurtowych, przeznaczonych dla sklepów stacjonarnych i online – w tym sezonie zachwyca stylem i rozwiązaniami!

Bo KID’S By VOGA Italia oferuje nie tylko odzież dziecięcą, ale również dla mam. Tej jesieni, przebojem staną się z pewnością – zestawy koordynowane, które podobnym designem nawiązują do stylizacji zarówno modnych mam jak i córeczek.

Propozycje przygotowane na jesień i zimę to ubrania zarówno zupełnie luźne, których funkcjonalność ukierunkowana jest na beztroską zabawę maluchów i starszaków, jak i przeznaczone do codziennego noszenia do przedszkola, szkoły czy też na specjalne okazje. Charakterystycznymi cechami łączącymi te wszystkie ubrania jest pomysł, interesujące kroje i przeszycia, fantastyczna, radosna kolorystyka, a także wykończenie każdej rzeczy czy całej stylizacji ciekawym akcentem czy dodatkiem.

Wśród proponowanych ubrań znajdują się świetne rzeczy na nadchodzące rozpoczęcie roku szkolnego, a na szczególną uwagę zasługują modne bezrękawniki oraz kurtki, idealne dla małych i dużych fashionistek.

Zresztą zobaczcie sami. Poniższe zdjęcia przedstawiają propozycje stylizacji z ubraniami z najnowszej kolekcji, która w kolejnych miesiącach będzie stale odnawiana! Śledźcie nasz blog, a także profile KID’s By VOGA Italia i Dzieciole na Facebook’u oraz Instagram, by na bieżąco być z najnowszymi trendami oraz inspiracjami od KID’s By Voga Italia! Będziemy mieć dla Was sporo niespodzianek!

_DSC5455 _DSC5585 _DSC5650 _DSC5708 _DSC5831 _DSC5865 _DSC5959 _DSC6013 _DSC6101 _DSC6179 _DSC6232 _DSC6267 _DSC6322 _DSC6368 _DSC6410

Pin It