Jakiś czas temu, gdy przeprowadziliśmy ankietę na blogu, jedno z pytań uzyskało 100% takich samych odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się wtedy, że chętnie poznacie nas bliżej.  Zważywszy na to, że nadarzyła się ku temu okazja – dziś stery modowe na blogu dzieciole.com przejmujemy my – sami autorzy. Tzn. autorka i jej mała/wielka inspiracja dzięki której każdego dnia możecie śledzić jak ubierają się współczesne maluchy i starszaki.

Oto My. Graża i 4-letni Kostek.

Zatem oto nasza dwójka w całej okazałości plus najlepszy tata na backstage’u, który w prowadzeniu bloga dzielnie nam towarzyszy ratując kryzysowe sytuacje. Bo wbrew pozorom codzienne ogarnianie stylóweczek to nie łatwa sprawa. Przyjemna ale czasochłonna. Dziesiątki a nawet setki maili każdego dnia, dużo czasu, trudne wybory.

A to wszystko dla Was. Bo ten blog jest bardziej Wasz niż nasz, a my jesteśmy narzędziem, dzięki któremu przegląd dziecięcych stylóweczek Made in Poland leci w świat. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale stylóweczki polskich dzieci rozwalają system 😉 Razem stworzyliśmy niesamowity, ogromny, wyjątkowy projekt dokumentalny!

Tym razem na łamach naszego/Waszego bloga gościmy my 🙂 Zobaczcie efekty świetnej zabawy w modę, którą zainspirowała doskonała marka Gino Rossi. Jej misja to łączenie klasycznej elegancji z kreatywnym spojrzeniem na modę. Idealna dla nas i dla wszystkich rodzin, w której bryluje naturalny, ekspresyjny i spontaniczny styl w ubieraniu. Idealna dla fanów Dzieciole – Kids Street Fashion.

Zaglądajcie do nas. Razem szykujemy dla Was coś specjalnego… 🙂 A więcej o nas na www.grazine.pl

35 41 30 32 23(1) 22 20 14 23 17 15 11 11(1) 8 2 1

Wpis powstał przy współpracy z Gino Rossi.

Make Up / Studio Beauty Eden

Ubrania / The Hills Store

Fotki / Alisha Design & Photo

Obuwie / Gino Rossi

Pin It