Słyszeliście taki przewrotny slogan „życie po dziecku”? Chodzi o to, jakim torem biegnie życie rodziców po tym, gdy na świecie pojawi się pierwszy maluch… a i kolejne. No więc nam nie było łatwo. Do tej pory żyliśmy bardzo intensywnie, aż tu nagle musieliśmy osiąść i zacząć prowadzić bardziej uregulowany lifestyle.

W tamtym czasie to nie było dla nas, dlatego z berbeciem pod pachą zaczęliśmy podróżować i pomieszkiwać w różnych polskich miastach. To był świetny okres, który trwał kilka lat, ale wielkimi krokami nadchodziły lata przedszkolne i szkolne, więc trzeba było zagrzać gdzieś miejsce na dłużej. Padło na naszą miejscowość rodzinną. Niewielką w stosunku do metropolii, ale za to kompaktową. Z niemal wszystkim tym, co potrzebowaliśmy mieć w zasięgu. Od basenu po teatr.

Jedyne czego nam brakowało i odczuwaliśmy to nieustannie – to niesatysfakcjonująca oferta sklepów z obuwiem dla dzieci, spełniającym nasze wymogi. Niedługo po tym, gdy nasz maluch się urodził, jako blogerka, brałam udział w wielkim, ogólnopolskim teście przy współudziale fizjoterapeutów, którego efektem były rekomendacje co do cech, jakie powinny spełniać buty dla dziecka.

Wiedza, którą wtedy pozyskałam zdecydowanie podniosła poprzeczkę i tylko (stacjonarna wówczas) sieć eobuwie.pl miała w swoim asortymencie buty dla dzieci, których szukałam (na szczęście!).

Tak zaczęła się moja, nasza przygoda z eobuwie.pl, a dynamiczny rozwój sklepu online, w którym dziś bez problemu znajduję dowolny model obuwia dla mojego dziecka, ale i dla pozostałych członków rodziny – tylko pogłębił „naszą relację”.  😉

Buty dla dziecka na wiosnę? Stawiamy na eobuwie.pl!

Aktualnie zabieram się za kupowanie obuwia na wiosnę i jeśli chodzi o sportowy model dla mojego syna to nie mam żadnych wątpliwości. Na stronie internetowej eobuwie.pl po raz kolejny sięgnę po dziecięce sneakersy New Balance, tak jak robiłam to do tej pory. Niezawodne „enki” idealnie pasują do kształtu stopy mojego syna i nic go nie obciera ani nie gniecie.

buty dla dziecka
Model butów New Balance, które służyły mojemu synowi minionej jesieni.

Cieszę się też na myśl o naszej nadchodzącej wizycie w salonie stacjonarnym w Zielonej Górze. Od dawna słyszałam o rewolucyjnym projekcie esize.me, gdzie specjalna aplikacja skanuje stopy i rekomenduje idealnie dobrane modele. Wiem, że pomiarów można dokonywać już w wielu miastach! Dla wszystkich rodziców biegających z „patyczkami” i nieustannie mierzących wkładki dziecięcych butów za pomocą linijki – to prawdziwy przełom!

New Blance mamy sprawdzone i tutaj decyzja zakupowa co sezon się nie zmienia, natomiast jeśli idzie o dziecięce obuwie casulaowe i dedykowane (jak np. kalosze) – odtąd będziemy skanować w 3D i dobierać obuwie do indywidualnych cech stópek dziecka.

eobuwie.pl
eobuwie.pl
eobuwie
eobuwie.pl
obuwie dziecięce
eobuwie.pl
Pin It