Dzieciole SHOP, to sklep internetowy z odzieżą dla dzieci, na który czekaliście od dawna. Jak doszło do jego powstania? Na początek warto przytoczyć fakty…

Często jest tak, że firmy chętne do współpracy – proszą blogerów o statystyki. A my mamy dla Was garść statystyk, ale zupełnie innych, niż te, o które proszą marki! Powinniście je poznać, bo tworzycie to miejsce w sieci z nami!

Oto one!

# Jesteśmy tu, razem z Wami – już 5 rok!
# W 2014′ znaleźliśmy się w pierwszej 10, w konkursie Blog Roku, w kategorii Moda i Uroda.
#Ostatnio, na amen, zapchała się nam skrzynka mailowa. A trzeba dodać, że to nie jedyna skrzynka, bo na duże konkursy otwieraliśmy odrębne. Nasza skrzynka miała 15 GB pojemności. Po gruntownym oczyszczeniu – nadal jest zapchana w 100%.
# Te 100% to wiadomości od Was! Jest ich 3,5 tysiąca i w każdej z nich – co najmniej jedno zdjęcie. A czasem 10 i więcej! To Wasze zaangażowanie tworzy tę jedyną w swoim rodzaju stronę w Polsce, gdzie dokumentujemy modę dziecięcą i inspirujemy rodziców, którym styl najmłodszych nie jest obojętny!

#Abyście nadal mogli inspirować nas i obserwatorów bloga stylizacjami waszych pociech – utworzyliśmy nowy adres.
# Tylko ze stylizacjami nadesłanymi przez Was, na blogu www.dzieciole.com – opublikowaliśmy niemal 2 tysiące wpisów.
# Dzięki Wam, tutaj na Facebook’u jest nas ponad 10 tysięcy!!!
# Ile inspirujących zdjęć opublikowaliśmy na FB? Ile razy się tu pośmialiśmy i popłakaliśmy? Nie da się zliczyć!
# Za to na Instagram @kids_street_fashion wrzuciliśmy już ponad 1000 fotek modnych dzieci!
# Kolejnych 15 tysięcy (!!!) zdjęć na Insta – osobiście oznaczyli nasi najukochańsi fani i obserwatorzy – naszym autorskim hashtagiem: #kids_street_fashion
# A śledzi nas na Insta prawie 4,5 tysiąca osób!

Dzieciole SHOP!

 

Przez te wszystkie lata otrzymaliśmy od was mnóstwo zapytań nt. dostępności pewnych produktów na naszej stronie. Nie było takiej opcji, ale pod waszym naciskiem (jakże miłymi przyjemnym) – postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy z odzieżą dziecięcąDzieciole SHOP. Wobec tego, że moda jest naszą pasją – będziemy wam oferować wyłącznie wyselekcjonowane, piękne ubrania dla dzieci oraz akcesoria – w krótkich seriach i w przystępnych cenach – na każdą kieszeń.

Pin It