W cyklu Blogi Modowe – przedstawiamy Chichotki Trzpiotki, którego małą bohaterką i inspiracją jest 16-miesięczna Blanka.

„Blog istnieje 4 miesiące, ale już zgromadził sporą ilość czytelników i choć tematyka jest ogólnie parentingowa, to właśnie dział „Moda” ze stylizacjami mojej rocznej córeczki cieszy się największym zainteresowaniem.

Zawsze staram się by Blanka była fajnie ubrana. Lubię dbać o siebie, więc tym bardziej o mojego małego skarba. Wszystko odbywa się oczywiście z dużą aprobatą Blanki. Pewnie trochę z zapatrzenia, trochę z genów, a trochę z racji znaku zodiaku (mała jest zodiakalną panną, a one ponoć uwielbiają wszystko co piękne), Blanka uwielbia się stroić. Z dumą patrzy w lustro przed wyjściem, a jej spojrzenie i minka, gdy mama się „odstrzeli” są po prostu bezcenne i wystarczają za wszystkie komplementy świata. Uważam, że to dobrze, gdy ładnie wyglądamy, ale w końcu Blanka jest przede wszystkim dzieckiem. Ma jej być wygodnie, tak by mogła z radością poznawać świat?” – pisze mama Blanki.

DSC_0127 DSC_0277 moda dziecięca stylizacje niemowlęce

Pin It